Financieren digitaal informatiebord

Starten met een informatiebord vraagt om een eenmalige investering voor de aanschaf & plaatsen van het bord. Daarna betaalt het systeem zichzelf snel terug in urenbesparing én natuurlijk cliënt tevredenheid.

Maar hoe financier je die initiële aanschaf? Vaak zijn hiervoor verschillende mogelijkheden maar het exacte antwoord verschilt erg per organisatie, doelgroep en regio.

Een van de mogelijkheden is het werven van fondsen. Er zijn veel verschillende soorten subsidies en fondsen voor Zorg en Welzijn waarvoor je een aanvraag kunt doen. Enkele voorbeelden;

  • Subsidies vanuit Europa, ministeries, provincies en gemeenten
  • Vermogensfondsen die actief zijn in Zorg en Welzijn
  • Corporate foundations van zorgverzekeraars, banken en andere bedrijven
  • Prijsvragen, beurzen en tijdelijke acties
  • Investeringsfondsen voor start- en scale-ups met een zorginnovatie

Wij verwijzen je graag door naar ZorgSubsidieKalender waar in de database honderden fondsen en subsidies staan die je vanuit heel Nederland kunt aanvragen. Daarnaast kun je ook op provinciaal en gemeentelijk niveau zoeken. Ook ZonMw en RVO subsidies tref je aan.

Maak gebruik van de handige zoekfilters om te kijken welke regelingen beschikbaar zijn voor jouw project.